I równie ważne jest aby wiedzieć jak radzić sobie z surowcami,

Najlepsze restauracje na świecie dzielą się niesamowitymi przepisami

Przepisy na kuchnię należą ale nie gwarantują smacznego

Dania i stabilnego wykonania, co jest tak ważne dla Kucharza dzięki przepisom piszesz koszt i arkusz zamówienia, na doskonały wynik, ale prowadzi do znacznie dłuższej podróży-zrozumienia technik i technik, entuzjazmu i szacunku dla surowca.

Przepisy na kuchnię należą ale nie gwarantują smacznego

Potrawy i jego historii co się stanie, jeśli dasz dziesięciu różnym kucharzom ten sam przepis i te same składniki dziesięć podobnych, ale różnych potraw. Absolutnie niezawodny i spójny przepis nie istnieje większość preparatów nie uwzględnia różnic w jakości składników, które są określane przez świeżość, dojrzałość, glebę i klimat, przechowywanie i dostępność otrzymane dodatkowe jedzenie pozytywnie i negatywnie wpływa na doświadczenie i umiejętności kucharzy, ich celowość i różną wrażliwość uczuć.

Ale nikt nie powtarza ich mocnych stron, emocji i pasji. I to jest kluczowy składnik idealnego dania ale bez recepty nadal nie można tego zrobić. Przede wszystkim służy jako środek komunikacji-cała kuchnia otrzyma przegląd materiałów i metod, które są niezbędne do przygotowania menu, a dla dyrektora generalnego jest najlepszym narzędziem w dostarczaniu lub obliczaniu kosztów produkcji i cen sprzedaży możesz myśleć, że nie potrzebujesz przepisów lub zastanawiasz się, dlaczego nie działają tak dobrze, jak w filmie Gordona Ramsaya.

W obu przypadkach tylko jedno: gotuj według przepisów, ale Dodaj do nich wszystkie zmienne, które są wspólne dla każdego przepisu i każdej kuchni zagłębić się poznaj składniki to nie tylko nazwa każdego składnika, na który patrzysz. Aby uzyskać to, czego chcesz od przepisu, musisz doskonale zapoznać się ze wszystkimi cechami składników, z którymi pracujesz. Jaki jest profil smakowy i faktura składników, jak zmieniają się w sezonie lub podczas obróbki cieplnej, jaka jest wymagana metoda przechowywania i edycji-wszystko to musisz mieć w swoim małym palcu przed otwarciem jakiejkolwiek książki kucharskiej.

I równie ważne jest aby wiedzieć jak radzić sobie z surowcami,

Które nie są w optymalnym stanie mistrz technik kulinarnych zrozumienie podstawowych metod i procesów w kuchni jest podstawą to jedyny sposób, aby uzyskać kontrolę nad wynikiem,a nie na receptę.

I równie ważne jest aby wiedzieć jak radzić sobie z surowcami,

Skoncentruj się na różnicy między czasownikami Duszenia i kłusowania, odkryj zalety sotýrování, pamiętaj, że zadławienie to nie to samo, co duszenie, i że Hiszpański stek z grilla plancha będzie miał zupełnie inny smak niż obecny gril. Traktuj poszczególne składniki według indywidualnej metody, zasługuje na to samo, co dobrze brzmiący przepis rozwijaj swoje pragnienia Ćwicz swoją pamięć smakową i poszerz swoją kolekcję smaków.

Trenuj swoje kubki smakowe i receptory węchowe, trenuj i smakuj. Im więcej masz doznań smakowych, tym łatwiej będzie zmienić proces gotowania i liczbę różnych składników, aby jedzenie smakowało dokładnie zgodnie z Twoim planem i oczekiwaniami zbadaj, jak jedzenie powinno smakować jednym z sekretów doskonałych kucharzy jest świadomość tego, jak powinno smakować danie. Nawet tutaj najlepszym nauczycielem jest doświadczenie. Solidny szef kuchni musi porównywać, smakować i cieszyć się-w kółko, dopóki nie będzie w stanie opisać smaku, zapachu i tekstury potrawy tylko wtedy ta percepcja może zostać przeniesiona na talerz dodaj szczyptę historii składnik, o którym często zapominają przepisy kulinarne i kucharze, jest łącznikiem między jedzeniem a jego przeszłością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *